Svorio nekantrumas. Priaugti svorio sunkiau, nei jo atsikratyti


Autorius: Žmonės.

Kiekviena vestuvių detalė planuojama itin atidžiai, o nuotaka ypač kruopščiai renkasi ir suknelę, nori atrodyti su ja puikiai, kad vestuvių dieną atsimintų kaip sceną iš pasakos. Ne viena moteris imasi bet kokių priemonių, kad patobulintų kūno linijas ir tą dieną atrodytų idealiai, tačiau dauguma jų labai nusivilia, nes taip ir nepavyksta pasiekti norimo rezultato. Kokios gi dažniausiai daromos klaidos?

Visgi, kodėl dietologai ir mitybos specialistai mums griežtai pataria valgyti ryte? Pasak jų, taip sureguliuojame savo mitybą, nepasiduodame cukraus ir nesveiko maisto vilionėms, suvalgome per dieną mažiau maisto, be to, palaikome norimą svorį.

  • 6 dalykai, kurie nutinka, kai atsisakome pusryčių | Žmonėekolje.lt

Panašūs straipsniai Ką valgyti pusryčiams, kad numestumėte svorio? Straipsnio autorė Nicole Clancy nusprendė atsisakyti pusryčių ir svorio nekantrumas, kokie pojūčiai ją apėmė. Nors jos potyriai individualūs, tačiau daugelis sutiks, kad be pusryčių diena atrodo kur kas pilkesnė.

svorio nekantrumas

Aš jaučiausi alkana Aš jaučiausi ne tik alkana, o tiesiog išbadėjusi. Jeigu anksčiau aš pusryčiams rinkdavausi avižinių kruopų košę, tai dabar buvau pikta, mano skrandis nuolat gurgė, o galvos skausmas ir nekantrumas buvo nepakeliami. Rytinė mankšta mane nuvylė Tuščiu skrandžiu nubėgti man nepavyko tiek, kiek anksčiau, be to, tai dariau kur kas lėčiau.

Skaityti plačiau Jei karantiną leidžiate sodyboje, nepamirškite pasirūpinti apsauga nuo UV spindulių

Laikas, kuris buvo skirtas mano bėgiojimui kaip reikiant sutrumpėjo nuo 90 iki 70 minučiųbe to, mano energijos lygis kaip reikiant smuko žemyn. Buvau išsiblaškiusi Be pusryčių jaučiausi labai išsiblaškiusi, svorio nekantrumas to, mano produktyvumas, organizuotumas ir atmintis mane labai nuvylė.

svorio nekantrumas

Pamiršau dokumentus, bylos ieškojau daugiau kaip 20 minučių ir net kelis kartus pamiršau išvažiavimą iš greitkelio, kai reikėjo važiuoti namo. Bet aš be pusryčių buvau tokia pavargusi ir alkana, kad per visi sveiki ir geri ketinimai maisto atžvilgiu išgaruodavo.

Daugiau sūrio? Dar daugiau salotų padažo?

svorio nekantrumas

Žinoma, prašau! Taip pat nevengdavau ir riešutų, krekerių, sausainių, šokolado, perdozuodavau kofeino Tiek daug valgant per pietus aš nesijaučiau alkana vakare, todėl pasitenkindavau kukliais užkandžiais.

svorio nekantrumas

Aš blogiau miegodavau Dėl to, kad mano vakarienė nusikėlė vėlesniam laikui, miegoti eidavau keliomis valandomis vėliau. Kai pagaliau pavykdavo atsigulti, užmigti būdavo kur kas sunkiau dėl cukraus ir kofeino pertekliaus.

svorio nekantrumas

Aš nenumečiau svorio Gera naujiena ir ta, kad aš svorio nepriaugau, o tai išties netikėta, turint galvoje, kiek valgydavau per pietus. Tačiau turiu pasakyti, kad lengvesnis pietų pasirinkimas padeda subalansuoti mitybos poreikius.

svorio nekantrumas

Džiaugiuosi, kad po savaitės eksperimento sugrįžau prie įprastinių rytinių ritualų. Supratau, kad pusryčių atsisakymas man — tiesiog žudantis. Kai aš valgau, jaučiuosi gerai, kai praleidžiu pusryčius — jaučiuosi išsiblaškiusi, — viskas paprasta.

Lietuvos MC Battle 2011 @ Ade vs Fightaz