Numečiau svorio


Jo manymu, pirmiausia reikia įvesti tvarką ne lėkštėje, o galvoje ir apskritai savo gyvenime. NT agentu dirbęs vyras turi įprotį sisteminti visą informaciją, kurią gauna. Gabrielis nesilaikė dietologų rekomendacijų, o nuosekliai studijavo hormoninius ir biocheminius organizmo procesus bei sukūrė 7 taisyklių sistemą, kuri padeda veiksmingai lieknėti.

Hormonų vaidmuo Interviu tinklalapiui huffingtonpost. Gabrielis sakė, jog puikiai žino, ką numečiau svorio kankintis bandant sulieknėti.

Nuorodos kopijavimas

Pastangas atsikratyti kelių šimtų gramų jis vadina kasdieniu karu. Dėl to kiekviena jūsų diena yra bloga. Vyras sužinojo, kad svorio augime ir jo netekime svarbiausią vaidmenį atlieka du hormonai — leptinas ir insulinas. Problemos ima kauptis, kai atsiranda pasipriešinimas šiems hormonams.

kaip mesti svorį aplink akušerį numesti svorio 5 svarus per 2 savaites

Jūsų ląstelės neatpažįsta šių hormonų, ir tada ima augti svoris. Mūsų užduotis atkurti ląstelių ir smegenų gebėjimą atpažinti šiuos hormonus, suvokti tinkamus jų kiekius. Todėl reikia liautis valgyti uždegimą organizme skatinančius produktus, kuriuose yra gliuteno bei gliukozės. Gabrielis sukūrė 7 taisyklių rinkinį, kaip sėkmingai sulieknėti. Taisykles pristato tinklalapis vrutmilife. Atsisakiau dietų ir ėmiau aiškintis, kokių maistingųjų medžiagų man trūksta Pasirodo, kad man visą gyvenimą trūko omega-3 rūgščių, kokybiškų baltymų, vitaminų.

Atkreipkite dėmesį, kad nei viena dieta apie tai nekalba. Ir tai didelė klaida. Pakeičiau savo racioną taip, kad gaučiau pakankamus kiekius būtinų medžiagų. Ir žinote ką? Poreikis numečiau svorio saldainius ir traškučius dingo savaime! Tiesiog nesinorėjo, ir viskas.

Sekite mus:

Matyt, juose buvo kažko, ko buvo tose maistinėse medžiagose, kurių man trūko. Išsigydžiau savo žarnyną Jūs net neįsivaizduojate, kaip tai svarbu — sveikas žarnynas. Žmonės reguliariai persivalgo, nes jų žarnynas nemoka efektyviai iš maisto įsisavinti visų reikiamų medžiagų. Ir panikuojantis kūnas ima kaupti atsargas.

Post navigation

Be to, žarnyno problemos provokuoja uždegimus, o tai daro įtaką hormonų lygiui. Peržiūrėjau miego režimą Svarbu susitvarkyti miego režimą, anksčiau gultis ir anksčiau keltis.

bobo sasquatch svorio netekimas kaip numesti svorio ant užpakalio

Bet kokios problemos su miegu tampa svorio augimo priežastimi. Priežastis — tie patys hormonai. Nemiga keičia hormonų lygį, dėl to nuolat norisi saldaus ir riebaus maisto. Tai nulemia aukštą kortizolio lygio buvimą organizme, o tai verčia jus valgyti greitąjį maistą, kad įveiktumėte depresiją. Tačiau nesveikas maistas suteikia tik laikiną palengvėjimą, jis toliau skatina gamintis kortizolį.

Numetė 40 kilogramų svorio ir tapo garsi visame Šilutės rajone R. Butkutė numetė 40 kilogramų svorio. Ne vienas stebisi jaunos moters pokyčiais — centimetrų ūgio saugiškė dar šių metų sausio mėnesį svėrė kilogramus, o dabar — vos 68 kg. Domėjomės, kaip jai pavyko įveikti antsvorį ir kaip pasikeitė jos gyvenimas, pasiekus norimą svorį. Pasirodo, rezultatą ji pasiekė be dietų!

Jau nekalbant apie tai, kad vėlai vakare norisi įlįsti į šaldytuvą ir suvalgyti ką nors prieš miegą. Blogai miegate — sukeliate organizmui stresinę situaciją.

Atvira istorija: kaip numečiau 18 kg neribodama savęs

O tai, kad stresas daro įtaką apetitui, jūs ir be manęs puikiai žinote. Aš pradėjau medituoti ir savo sąmonėje vizualizuoti kiekvieną būsimą dieną. Atsikračiau streso, o su juo ir kilogramų. Sužinojau apie detoksikaciją Po kelių mėnesių studijavimo aš priėjau skyrių apie toksinus. Sužinojau, kad organizmas naudoja riebalines ląsteles toksinų pertekliaus kaupimui ir sandėliavimui.

Tuo metu numečiau svorio buvau atsikratęs 70 kg, tačiau dar turėjau tikslą atsikratyti numečiau svorio kg ir juose, tikėtina, kaupėsi visi mano toksinai.

Taip aš susižavėjau detoksikacija. Valgiau daug žalumynų, salotų, ūglių, ląstelienos. Paskutinių 30 kg atsikračiau greičiau nei pirmųjų ties. Atrodytų, turėtų būti atvirkščiai. Visi lieknėjantys žino, kaip lengva pradėti lieknėti ir kaip sunku atsikratyti paskutinių kilogramų. Numečiau svorio nervintis dėl pinigų Dabar pasakysiu keistą dalyką. Kuo mažiau esate priklausomi nuo pinigų, tuo laimingesni ir lieknesni esate.

Persikrausčiau gyventi į pigesnį namą, mažiau leidau pinigų visokiems daiktams ir įrangai, net pradėjau auginti kai kurias daržoves. Ir pradėjau mažiau nervintis dėl pinigų. O kai tik pradėdavau stresuoti, žinodavau, kad galiu apeiti namą iš kitos pusės ir suvalgyti pomidorą, kurį pats numečiau svorio išauginau.

Jei norite išspręsti savo svorio problemas, turite nustoti bijoti šio pasaulio. Man padėjo meditacija ir vizualizacijos praktika. Taip aš sugebėjau atsikratyti mane persekiojančių psichologinių traumų.

svorio metimo įstatymas riebalų praradimo gyvenimo būdas

Maždaug 65—70 proc. Skamba, žinoma, gan keistai, bet tai yra tiesa. Parengė Daiva Ausėnaitė.