Lieknas kūnas. lieknas kūnas - išsamiai ekolje.lt


Kai iš Londono atsikrausčiau į Vilnių, gimtinėje neseniai buvau laimėjusi Mis Namibijos karūną. Man buvo eji, kūno formos — puikios, o sportuoti pradėjau tik dėl to, kad kūnas ilgiau išliktų stangrus.

Lieknas kūnas - veiksmingos priemonės svorio mažinimui

Niekada neturėjau svajonės būti pačia liekniausia mergina ar modeliu, man atrodo, svarbiau — normalus kūno twiggy svorio netekimas ir gražios moteriškos formos. Tuo metu, kai ruošiuosi fitneso varžyboms, vengiu kavinių ir restoranų, valgau tik savo pačios namuose gamintą maistą.

lieknas kūnas

Visiškai atsisakau saldumynų, miltinių patiekalų. O kai su Andriumi neplanuojame jokių varžybų, tada kiek atsipalaiduojame: kartą per savaitę, sekmadienį, einame pietauti į kokią nors kavinę. Paskui dar suvalgome desertą, išgeriame kavos. Arba važiuojame pas Andriaus tėvus, kur mūsų laukia skanūs lietuviški pietūs.

lieknas kūnas

Kartą per savaitę turi sau leisti atsipalaiduoti ir negalvoti apie kalorijas, riebalus, kilogramus. Apsigyvenus Lietuvoje, didžiausias vargas buvo rasti tinkamų priemonių plaukams. Afrikiečių plaukai labai garbanoti, stori ir veliasi.

Sveikas ir lieknas kūnas

Gimtojoje Namibijoje gausu įvairiausių priemonių, kurios juos švelnina ir padeda iššukuoti. Aš jau daug metų įpratusi tiesinti plaukus keratinu. Jei to nedaryčiau, ant galvos būtų susivėlusi kupeta.

Mano oda mišri. Daug dirbant sporto salėje, veidas ypač kenčia nuo ten veikiančių kondicionierių — labai sausėja. Laimei, atradau micelinį vandenį: juo ir sudrėkinu odą, ir nuvalau nešvarumus, kurių netyčia patenka lieknas kūnas liečiamų treniruoklių. Mano oda yra tamsoko atspalvio, bet veidas vis tiek labai jautrus.

lieknas kūnas

Pamenu, močiutė niekada į kiemą neidavo be kepurės. Visų mūsų giminės moterų veido oda šiek tiek lieknas kūnas nei viso kūno.

lieknas kūnas

Jis švelnina odą, jei ji šiek tiek paberta — veikia gydomai. Patepu juo tik patį spuogelį — ir šis greitai išnyksta.

Trenerė ir mitybos konsultantė Ilka Adams: „Ypač lieknas kūnas man nėra patrauklus“

Odos šveitimas — kartą per savaitę ir bent kartą per mėnesį — veido masažas. Judėjimas — jei ne treniruotė sporto salėje, tai bent pasivaikščiojimas parke. Kepurė einant į lauką per lietų kitaip virsiu pasišiaušusiu liūtu.