Venų lieknėjimas


venų lieknėjimas

Tokiu būdu, drauge su specialistu, galėsite stebėti savo pokyčius ir detaliai sužinoti savo fizinę būklę. Informacija ir išankstinė registracija: Mob. Vargina tinstančios kojos?

venų lieknėjimas

Norite pakoreguoti kūno formas ir atsikratyti celiulito? Išbandykite limfodrenažinę kompresinę terapiją — malonią, atpalaiduojančią procedūrą, imituojančią pulsuojantį masažą ir efektyviai gerinančią limfos tekėjimą. Procedūros metu ant kojų, rankų ar juosmens užmaunami specialūs ilgų kojinių arba rankovių aplikatoriai.

venų lieknėjimas

Aparatas, pripūsdamas aplikatoriuose esančias oro kameras, gerina limfos apytaką, tokiu būdu šalindamas organizme susikaupusius skysčius, šlakus bei toksinus, masažuodamas galūnes ir gerindamas ląstelių medžiagų apykaitą. Dėl fizinio aktyvumo trūkumo ir kraujotakos pokyčių, susijusių su žmogaus amžiumi, įvyksta limfinės sistemos funkcijos sutrikimai, dėl kurių atsiranda celiulitas — riebalinio sluoksnio užsilaikymas ir distrofija.

venų lieknėjimas

Limfodrenažinė terapija pagerina limfos cirkuliaciją, užtikrina dalinį skysčių pasiskirstymą arba dalinį pašalinimą iš organizmo, sugeba atstatyti celiulito pažeistas vietas ir kūno kontūrus. Tai pat tai puiki prevencinė priemonė, besiskundžiantiems dėl kraujotakos sutrikimų, padėsianti išvengti ar atitolinti gresiančius rimtus sveikatos sutrikimus pvz.

Inovacinė kompresinė limfodrenažinė terapija padeda išspręsti kosmetologines ir medicinines problemas: padeda gydyti celiulitą ir koreguoti kūno formas šalina kūno nuovargį, skausmą mažina galūnių tinimus taip pat ir pooperacinio tinimo efektą padeda sumažininti rankų tinimą po krūties auglio šalinimo operacijos gerina virškinimo venų lieknėjimas darbą padeda gydyti lėtinį venų nepakankamumą gerina kraujotaką po operacijų ar traumų lūžių, venų lieknėjimas padeda gydyti venų varikozę išsiplėtusias venas detoksikuoja, iš organizmo šalina šlakus ir toksinus padeda atsikratyti streso ir nemigos stiprina imuninę sistemą gerina raumenų tonusą, stangrina odą Kontraindikacijos:.