Svorio jaunimas. Kvietimas nemokamai dalyvauti svorio korekcijos programoje


svorio netekimas nsng

Dalis programos — stovykla su nakvyne skirta vaikams nuo 12 metų ir paaugliams ar jaunimui iki 29 metų. Po stovyklos dalyviai namuose kartu su tėveliais, ar vienu iš tėvelių ar kitu vyresniu asmeniu, atlieka užduotis ir įtvirtina stovykloje gautas žinias, nuotoliniu būdu padedant programos specialistams.

Programos trukmė — 26 dienos. Iš jų stovykloje su nakvyne tik jaunimas praleidžia penkias dienas, o 21 dieną po stovyklos dalyviai kartu su bent vienu šeimos nariu tęsia mokymąsi namuose.

ar kofeinas sumažina svorio metimą

Programai pasibaigus, dalyviams suteikiama galimybė papildomai kelių mėnesių laikotarpyje dalyvauti dviejų dienų palaikymo stovykloje bei reguliariai Kaune dalyvauti akivaizdiniuose fizinio aktyvumo skatinimo užsiėmimuose.

Programoje dalyvauti gali visų Lietuvos miestų gyventojai.

svorio netekimas ideali norma

Dalyvių skaičius ribotas. Numatoma dalyvių atranka, kurios metu vertinami: norinčių dalyvauti suaugusių šeimos narių motyvacija, noras ir galimybės būti aktyviais, kartu su savo vaikais atlikti užduotis ir sėkmingai baigti programą.

numesti svorio be kreivių

Detalesnė informacija apie stovyklos datas bei dalyvavimo sąlygas internete adresu www. Stovyklos vieta — Jonavos r. Programą finansuoja Valstybės visuomenės sveikatos svorio jaunimas fondas prie LR Sveikatos ministerijos.

svorio metimo rezultatai 4 mėnesiai