Lieknėjimo variklis, Visa tiesa apie lieknėjimo dietas: jos beprasmiškos


  1. Klienčių rezultatai ir atsiliepimai - lieknėjimo programa
  2. Svorio netekimas 10 svarų per mėnesį
  3. Spausdinti Stebuklinga lieknėjimo piliulė neegzistuoja — įdėkite pastangų Shutterstock nuotr.
  4. Tinkamą lieknėjimo Labai didelė problema šiais laikais yra pernelyg svoris.
  5. redu skelbimai - ekolje.lt
  6. Она почти сразу сумела понять их язык.

Nuo keturiolikos metų Laura kamavosi dėl antsvorio, kol pačios nuostabai atrado lieknėjimo receptą. Dieta - tai laikinas efektas. Kol jos laikydavausi, svoris krisdavo, tačiau negalėjau atsisakyti mėgstamų patiekalų ir svorio vėl priaugdavau.

Klienčių atsiliepimai ir įvertinimai

Bandžiau atsisakyti saldumynų, padažų, bandžiau nevalgyti mėsos, deja, organizmas ir psichika priešinosi. Pamenu, kad 10 dienų gėriau tik lieknėjimo variklis ir nieko nevalgiau. Dešimtą dieną vos nenualpau. Galvoje sukosi mintys apie maistą, galop pradėjo važiuoti stogas.

Puoliau prie šaldytuvo ir prisikirtau maisto kiek telpa. Nebesvarbu buvo ką valgau ir kiek kilogramų priaugsiu. Tuomet nesibaiminau, kad eksperimentuodama su savo sveikata galiu susirgti. Būdavo gėda valgyti svetimų žmonių akivaizdoje.

lieknėjimo variklis

Baigusi vidurinę mokyklą Utenoje atvažiavau studijuoti į Vilnių ir visiškai pakeičiau mitybos įpročius. Mūsų šeimoje nebuvo tradicijos valgyti pusryčius, dažniausiai prikimšdavau skrandį vakare. Tačiau draugė, su kuria tuomet gyvenau Vilniuje, pripratino mane pusryčiauti. Prisikirsdavau sočiai tik per pietus, o vakare rinkdavausi lengvą maistą. Po kelių mėnesių pajutau, kad svoris krenta — drabužiai sukasi aplink juosmenį.

Tuomet pradėjau gana griežtai laikytis netyčia atrasto lieknėjimo recepto — valgyti tris kartus per dieną dvigubai mažesnes porcijas nei anksčiau.

Nesibaigiančios pastangos atsikratyti antsvorio verčia žmones laikytis įvairiausių dietų, kurios dažnai pareikalauja nemažų išlaidų ir pastangų. Tačiau Kalifornijos universiteto JAV mokslininkai, išnagrinėję dešimčių dietos poveikio tyrimų rezultatus, priėjo išvadą, kad daugeliui žmonių dieta nėra efektyvi svorio mažinimo priemonė. Kalifornijos universiteto mokslininkai patikrino daugiau nei 30 tyrimų, kuriuose dalyvavo tūkstančiai žmonių, rezultatus. Kiekvienas iš šių tyrimų truko nuo 2 iki 5 metų.

Per pusmetį numečiau 10 kilogramų ir antsvoris daugiau nebeaugo. Kilogramai šiaip sau neauga. Jei daug valgai, mažai judi, organizmas nespėja išeikvoti kalorijų. Reikėjo nemažai laiko įsisąmoninti, kad nebesu stora. Buvo sunku patikėti, kad po daugelio nesėkmingų eksperimentų pasiekiau tai, ko norėjau.

Žinoma, tik jau nebeturiu tokio žvėriško apetito kaip anksčiau. Jeigu esu alkana, svajoju ne apie cepeliną, bet apie sausainį. Galiu pasisotinti saldumynais, nes labai skanu ir svoris man neauga.

lieknėjimo variklis

Pagrindinė mitybos taisyklė — nepersivalgyk. Būna, kartais nespėju papusryčiauti, tačiau darbe būtinai suvalgau bandelę ir nebandau skrandžio apgauti lieknėjimo variklis.

Kartą gavau dovanų abonementą į sporto klubą.

lieknėjimo variklis

Pasinaudojau tik pirtimi ir baseinu, o treniruoklių salę apėjau ratu, pagirdama modernią įrangą. Pasirinkau muziką, bet ne sportą, nors paauglystėje galėjau užsiimti lengvąja atletika.

metės lieknėjimo istorija: kaip aš numečiau dalį savo svorio

Sportas salėje turi teikti malonumą. Man patinka judėti gamtoje.

lieknėjimo variklis

Atostogų metu kopiu į Tatrus ar Alpes, važinėju dviračiu, su draugais plaukiame baidarėmis. Manęs neveikia jokios dietos ar pseudo jogų mados.

Visa tiesa apie lieknėjimo dietas: jos beprasmiškos | ekolje.lt

Draugės ne vieną mėnesį tįsia į sporto klubą. Pažadėjau joms, kad eisiu nuo sausio, bet dabar jau vasaris juokiasi. Neketinu pildyti pažado, nes nėra poreikio kilnoti svarmenis. Tam tikrais momentais galiu suimti save į rankas, bet po kelių mėnesių susitariu su savimi ir pritaikau sau nuolaidų tarkime laikantis dietų.

Lieknėjimo variklis metu sveriu 59 kilogramus, o ūgis - centimetrai. Pamačiau save televizijos ekrane ir loštelėjau. Atrodžiau per liesa - plonytės rankos, pilvas prilipęs prie stuburo.

Įsivaizduoju veidus žmonių, kurie manęs nematė nuo mokyklos laikų. Pusė jų manęs gal būt neatpažino arba pagalvojo, kad sergu.

Norint numesti svorio, neužtenka vien tinkamos mitybos - LRT

Scena - vienas iš pagrindinių variklių, dėl kurių negaliu priaugti svorio. Jei nelipčiau į sceną, būčiau atlaidesnė mitybai. Dėl vaikinų požiūrio neišgyvenu, nes jiems mielesnės putlios merginos. Namuose dažniausiai troškinu vištos lieknėjimo variklis, pagardinu ją daržovėmis, ryžiais arba makaronais. Dažnai valgau sojos mėsą, pasigardžiuodama kremtu trapius sausainius, pienišką šokoladą.

Darbo stalo stalčiuje beveik visada guli keli saldainiai ar sausainiai. Tačiau labai daug ko nevalgau — tarkime lašinių, kepenėlių, riebios kiaulienos, paštetų, vėdarų, silkės, virto liežuvio. Nemėgstu jūros gėrybių, nes jos smirda dumblu. Kartais svečiuose nepatogiai jaučiuosi Z100 riebalų nuostoliai stalas lūžta nuo vaišių, bet man nėra lieknėjimo variklis valgyti.

Atrodau labai išlepusi arba išsidirbinėjanti mergiotė. Pamenu, svečiuose valgiau kebabą, kuris buvo pagardintas kalendra ir geltekle, prieskoniais, kurie man sukelia šleikštulį. Kai pajutau kalendros skonį burnoje, kūną išmušė karštis. Mandagiai atsiprašiau šeimininkų, kad negaliu valgyti kebabo ir šie man iškepė kitą. Visada norėjau atsikratyti rūkymo, nes jis kenkia balsui.

lieknėjimo variklis

Kadangi nepatekome, galėjau traukti dūmą toliau, bet po konkurso susirgau. Organizmas neišlaikė pusės metų įtampos. Savaitę nesikėliau iš lovos, negalėjau pagalvoti apie rūkymą. Kai pasveikau, nebenorėjau cigaretės, nors ir toliau lankiausi vakarėliuose, kuriuose gausiai rūkoma.

Nepasakyčiau, kad nerūkydama sutaupau pinigų. Nebeliko erzinančių pojūčių - nemalonaus burnos kvapo, lieknėjimo variklis smirdančių pirštų galiukų. Svarbiausia, kad balsas pasitaisė. Anksčiau neišdainuodavau aukštų natų, o dabar — be vargo. Jei svoris kenkia sveikatai, kreipkitės pas medikus.

Jei norite sulieknėti dėl vyro — numesti 5 ar 7 kilogramus, garantuoju, kad jis jums nepritartų. Penki atsikratyti kilogramai nepadarys jus laimingesnės ir gražesnės, o vyras gal ir nepastebės pokyčio. Kai buvau gerokai stambesnė, netrūko vyrų dėmesio, bet aš save mačiau lyg per padidinamąjį stiklą. Nereikia savęs prievartauti dietomis, nes jos žaloja psichologiškai.

Pernelyg svoris

Kai leidi sau pasirinkti maistą, lieknėji greičiau. Įtikink save, kad gerai jautiesi, be to, drabužiai yra stebukladariai. Jie gali pabrėžti tavo figūros privalumus. Nuorodos kopijavimas.