Lieknėjimo efektas


Plinta paslaptingas lieknėjimo preparatas: pasekmės gali būti mirtinos

Ką tau daro riebalų degintojai, dauguma tų būdų kenkia sveikatai. Vokiečių mitybos ekspertas Swenas Davidas Mülleris atrinko dešimt beprasmiškiausių lieknėjimo efektas dietų.

Jis pataria nealinti savo kūno pernelyg drastiškais būdais, nes grįžtamasis efektas ir sveikatos sutrikimai bus neišvengiami. Kūdikių maisto dieta Dietos principas: pusryčius, pietus, pavakarius pakeisti trintu kūdikių maisteliu ne daugiau kaip 14 indelių per dieną.

Tik vakarienė — normali. Eksperto komentaras: kūdikių maistas tinka tik kūdikiams. Tyrelės gaminamos iš vaisių ir daržovių, jose nebūna gyvybiškai svarbių amino rūgščių ir riebalinių rūgščių.

Ir ji teigia, kad nėra jokių svarių įrodymų, kad bent vienas maisto papildas įtakotų žymų sulieknėjimą — priešingai dauguma jų turi sveikatai žalingą poveikį.

Nuo tokio maisto nusilpsta raumenys. Dieta nesveika dantims ir virškinimo sistemai. Ilgesniam laikui pasisotina tik tas, kuris kramto. Nustojęs laikytis dietos, žmogus vėl greitai pastorėja.

Grožio miego dieta Dietos principas: miegoti kelias dienas iš eilės, kad kūnas, negaudamas iš išorės naujų kalorijų, būtų priverstas eikvoti savo riebalų atsargas. Eksperto komentaras: tiek laiko miegoti galima tik vartojant stiprius migdomuosius vaistus. Migdomieji vaistai kaip ir badavimas kenkia sveikatai. Nuo tokios dietos nyksta ne riebalinis sluoksnis, o raumenys. Celiulitas ir svorio atkritimas iš anksto užprogramuoti. Oro dieta Dietos principas: kramtomas ir nuryjamas tik oras, joks maistas į burną nepatenka.

Eksperto lieknėjimo efektas visiška nesąmonė! Tai — instrukcija, kaip susirgti mažakraujyste.

Lieknėjimui

Didelė tikimybė, kad žmogus neištvers viliojančio maisto kvapo ir pagaliau prisivalgys. Penkių kąsnių dieta Dietos principas: jokių pusryčių, gerti daug vandens ir per pietus bei vakarienę suvalgyti po penkis mažus kąsnelius. Eksperto komentaras: visiškai beprasmiška. Nors žmogus drastiškai sumažina gaunamo maisto kiekį, ilgai neištveria. Gresia anemija. Taip neišmokstama sveikai maitintis. Galima suvalgyti ir penkis kąsnelius lieknėjimo efektas ar gruzdintų bulvyčių.

Akupunktūra Principas: akupunktūros specialistas prismaigsto adatėlių į tam tikrus ausies taškus, kad suvaldytų apetitą ir sumažintų dietos sukeliamą stresą.

svorio metimas subrendusiai moteriai

Su adatėlėmis ausyse vaikštoma kelias dienas. Eksperto komentaras: akupunktūra gali tik atrodyti veiksminga, alkio jausmo jai nepavyksta apgauti.

Svajojantiems sulieknėti atskleidė, ką valgyti ir kaip valyti organizmą

Tuščias pinigų švaistymas. Blogiausiu atveju gresia infekcijos. Prancūziška šakutės dieta Dietos principas: valgyti leidžiama tik šakute.

Gydytojos dietologės E. Gavelienės pespėjimas: nėra monodietos, kuri nežalotų

Net gaminant maistą negalima naudotis peiliu ir šaukštu. Daug nesveikų ir kaloringų maisto produktų galima dideliais kiekiais suvalgyti naudojantis tik šakute.

kakoti daug svorio

Kopūstų sriubos dieta Dietos principas: reikia visą savaitę maitintis tik kopūstų sriuba. Per savaitę svoris turi sumažėti penkiais kilogramais ir išsivalyti organizmas. Eksperto komentaras: gresia anemija dėl monotoniškos mitybos ir maistingųjų medžiagų trūkumo.

  1. Mitybos planai Gydytojos dietologės E.

Svoris trumpam laikui nukrinta, tačiau sumažėja ne riebalų, o raumenų masė. Grįžtamasis efektas neišvengiamas. Akmens amžiaus dieta Dietos principas: valgyti tik sezono vaisius, žuvį, daržoves, žalią mėsą ir jokių perdirbtų maisto produktų.

Eksperto komentaras: iš žalių vaisių ir daržovių mes negalime gauti visų būtinų vitaminų. Gresia vitaminų ir mineralinių medžiagų trūkumas. Žalioje mėsoje dažnai knibžda parazitų ir bakterijų.

Daugybės maisto produktų, lieknėjimo efektas, grūdų, bulvių, pupelių, burokėlių, mes negalime valgyti žalių.

Tikrasis lieknėjimo papildų poveikis: ar keli numesti kilogramai verti tokios kainos?

Kai kurios žalios daržovės net būna nuodingos. Greipfrutų dieta Dietos principas: greipfrutuose yra medžiagų, turinčių pagreitinti riebalų deginimą.

  • Diet Duet - už lieknėjimą - ĮSPĖJIMAS Skatinimas (%)
  • Ką mokslinis tyrimas atskleidė apie lieknėjimo piliules | ekolje.lt
  • Lieknėjimui | ekolje.lt

Todėl prieš kiekvieną valgį kuris gaminamas iš kiaušinių, salotų, pomidorų reikia suvalgyti po pusę greipfruto. Suvartojama ne daugiau kaip kcal per dieną. Reikia vengti pieno produktų, vaisių, daržovių. Eksperto komentaras: gresia anemija, baltymų trūkumas, smarkus raumenų masės sumažėjimas.

Ką mokslinis tyrimas atskleidė apie lieknėjimo piliules

Neišvengiamas grįžtamasis efektas. Vien tik riebalus deginančios medžiagos kofeinas, kapsaicinas ir kitos nesumažins antsvorio.

  • Plinta paslaptingas lieknėjimo preparatas: pasekmės gali būti mirtinos - DELFI Sveikata

Jos gali tik padėti suliesėti laikantis kitos dietos. HCG dieta Amerikiečių sugalvotos dietos principas: mityba be riebalų, nekaloringus valgius gaminant pagal specialius receptus.

Per dieną suvartojama ne daugiau kaip kcal.

Pastaruoju metu JAV ir Europoje išpopuliarėjo naujas lieknėjimo metodas: dalinė dieta. Ją išbandę žmonės tikina, kad toks svorio metimo būdas reikalauja mažiausiai sąnaudų ir yra lengviausiai taikomas ilgą laiką. Šio lieknėjimo metodas yra paprastas: 2 dienos dietos, 5 dienos mėgavimosi maistu.

Būtina gerti daug skysčių, sportuoti ir kasdien susileisti po vieną nėštumo hormono chorioninio gonadotropino — angl. HCD injekciją.

Naujas lieknėjimo metodas: dieta be atkritimo efekto

Eksperto komentaras: gaunamų kalorijų kiekis — pavojingai mažas. Minimalus dienos kalorijų kiekis neturi būti mažesnis nei kcal.

riebalų nuostolių dėlionė

Nepatartina leistis svetimų hormonų į savo kūną, tai gali būti mirtinai pavojinga. Rodyti komentarus.