Lieknėjimo antklodės, Vilnonis jaukumas mažiems ir dideliems


Vilnonis jaukumas mažiems ir dideliems Liepos 1d.

lieknėjimo antklodės

Per tą laiką įmonė perėmė užsieniečių patirtį ir gaminius iš vilnos ėmėsi siūti pati. Šiuo metu bendrovė siūlo ir tokių siuvinių, kokių anksčiau iš tiekėjų negaudavo. Lieknėjimo antklodės ir nauja linija mažiesiems — žaismingos vilnonės antklodės, paklotėliai lovytei, miegmaišiai į vežimėlį, šilti ir švelnūs rūbeliai — sarafanai mergaitėms, kelnės ir liemenės berniukams, striukytės su ausytėmis puoštais gobtuvais.

lieknėjimo antklodės

Puiki dovana gimus kūdikiui — naujagimio kraitelis, kuriame švelnios ir šiltos pirštinytės, kojinytės, kepurytė, marškinėliai ir pledukas.

Vėsiajam sezonui sukurtos šildančiosios šlepetės, gydomosios juostos skaudančiai nugarai ar sąnariams šildyti, kaklajuostės gerklės skausmui malšinti. Šiltutėlė vilna pravers ir lietuvišką vasarą Vilna dėl unikalių savybių naudojama visais metų laikais.

lieknėjimo antklodės

Vilnonės patalynės oro pralaidumas yra 86 proc. Vilnonė patalynė septynis kartus geriau nei tradicinė: sugeria prakaitą ir jį išgarina, todėl žmogus miegodamas jaučiasi puikiai.

lieknėjimo antklodės

Vilna it gyva, ji palaiko malonią šilumą: kai karšta - vilnos plaukeliai pasišiaušia ir praleidžia orą, kai vaikinas fieri prarasti svorio — priglunda ir šildo. Šie natūralūs gaminiai padeda išvengti reumato, sąnarių ar stuburo skausmų, inkstų ligų.

Be to, vilnoniuose siuviniuose nesiveisia dulkių erkės ir kiti lieknėjimo antklodės, todėl vaikai ir jautrūs suaugusieji rečiau serga alerginėmis ir kvėpavimo takų ligomis.

lieknėjimo antklodės

Ji dvisluoksnė: vienas sluoksnis — minkštas, malonus, švelniai prie kūno priglundantis trikotažas, kitas — natūrali proc. Po tokia antklode žmogus nesuprakaituos: jei bus šilta, užsiklos trikotažine puse į apačią, jeigu bus vėsu — vilnone.

Украшение на Ногу Крючком - цельное ekolje.lt para el ekolje.ltния для ног+мастер класс

Vasarą puikiai tiks vieno sluoksnio ėriuko, kupranugario vilnos ir kašmyro antklodės. Visos šios antklodės gaminamos ir vaikiškų dydžių. Populiariausia — avių, brangiausia — Kašmyro ožkų vilna.

lieknėjimo antklodės