Lieknėjantys posakiai


Grindų lentos švarai kaip puikios išminties pavyzdys

Aš jau beveik šešerius metus dirbu su moterimis, kurios nori ne tik sulieknėti, bet ir atsikratyti emocinio, nekontroliuojamo valgymo, persivalgymų. Per tiek laiko, nori nenori, pastebi tam tikrus dėsningumus ir jau per pažintinę konsultaciją gali nujausti, kuriai moteriai seksis geriau, o kurios lieknėjimo kelias bus kiek sudėtingesnis. Šiuo straipsniu norėjau pasidalinti savo pastebėjimais.

Jei kaip tik dabar einate savuoju lieknėjimo keliu, tikiu, kad jis jums bus naudingas. Taigi kuo išsiskiria mano sėkmingai lieknėjančios klientės: 1.

Jos supranta, kad svarbiausia — ne svoris. Žinau, kad gal skamba kiek paradoksaliai, tačiau būtinai į tai įsiklausykite. Jos žino, kad vien tik mesti svorį menopauzė svorio netekimas. Jos suvokia, kad jų antsvoris — tai tik netinkamo mąstymo ir įpročių pasekmė ir, kad svarbiausia yra šalinti priežastis, kurios sukėlė svorio augimą — persivalgymus, emocinį, impulsyvų valgymą, neigiamus mąstymo bei elgesio modelius.

  1. Tūkstančiai moterų kankinasi dėl savo išvaizdos, tačiau niekaip neprisiverčia žengti pirmojo žingsnio.
  2. Įtraukti į kasdieninę mitybą šie produktai ne tik padės sulieknėti, bet ir nebepriaugti svorio ateityje.
  3. Tačiau jei nesate didelis sporto mėgėjas, turbūt bent kartą paklausėte savęs — ar tikrai bėgimas yra geriau už ėjimą?
  4. Ką daro kitaip mano sėkmingai lieknėjančios klientės – Ieva Gerciene
  5. Stengiasi numesti svorį virš 40
  6. Pasitikrinkite: nuo ko auga jūsų pilvas?

Šalindamos priežastis, jos lieknėja savaime. Juk kai pašaliname priežastį, nelieka ir pasekmės. Jos yra tvirtai pasiryžusios keistis. Tai ne tos moterys, kurios ateina tam, kad aš jas sumotyvuočiau.

Jos jau turi tvirtą motyvaciją ir pasiryžimą keistis.

Skubantiems

Į mane jos kreipiasi, kad gautų žinias, patirtį ir visapusišką palaikymą, kurie, be jų tvirtos motyvacijos, lieknėjantys posakiai neduotų tokio lieknėjantys posakiai rezultato.

Jos per konsultacijas žymisi tai, kas joms svarbu ir sąžiningai atlieka namų darbus. Jei kažkas nepavyksta, net neketina pasiduoti.

Vaistininkas Petras Vaitiekūnas: kad būtumėte liekni ir sveiki — įsiklausykite į savo organizmą apie MITYBOS svarbą Labai gražus graikų filosofo posakis: valgyk, kad gyventum - negyvenk, kad valgytum. Vaistininkas Petras Vaitiekūnas sako, kad lieknėdami žmonės dažnai pamiršta saiką, kuris yra lieknėjantys posakiai svarbus, jei norime ir gražiai atrodyti, ir gerai jaustis. Svarbu - saikas Norintiems sulieknėti vaistininkas siūlo valgyti su saiku. Rekomenduojama sumažinti duonos ir kitų miltinių patiekalų vartojimą, saldumynų reikėtų atsisakyti visiškai, nes angliavandeniais gausus maistas labai lengvai pasisavinamas, skanus, todėl saldumynų galima prisivalgyti per daug. Šie produktai ,kaip ir pieniški, atsiradę tikrai neseniai ,prieš kokius devynis tūkstančius metų, o tai yra ,palyginus su visu žmogaus evoliucijos laikotarpiu - kruopelytė.

Vietoj lieknėjantys posakiai, kartu sprendžiame situaciją ir jos toliau sėkmingai juda į priekį. Jos nesiekia greitų rezultatų. Paprastai tai būna moterys, kurios savo gyvenime yra išbandžiusios ne vieną dietą ir jau gerai žino, kad greitas rezultatas, paprastai ir džiugina trumpai.

lieknėjantys posakiai Ar galite numesti svorio būdamas 53?

Jos supranta, kad norėdamos atsikratyti per ilgus metus įsisenėjusių mąstymo ir elgesio modelių, reikės laiko ir kantrybės. Ir jos yra tam pasiruošusios. Jų neskubėjimą lemia svarbi priežastis: 4.

lieknėjantys posakiai marlowe svorio netekimas

Jos lieknėja paskutinį kartą. Jos nesikreipia į mane tam, kad sulieknėtų iki bikinio sezono ar svarbios progos tik tam, kad paskui vėl susigrąžintų prarastus kilogramus.

Jos pasiryžusios tai padaryti kartą ir visiems laikams, todėl neliūdi, jei kartais kilogramai krenta lėčiau, nes žino, kad jie niekada nesugrįš.

lieknėjantys posakiai vienas geriausias dalykas norint numesti svorio

Ar jums būdingi šie požymiai? Jei taip, sveikinu! Pasirinkusios tinkamą lieknėjimo būdą, turite visas galimybes pagaliau sulieknėti kartą ir visiems laikams. Jei ne, tikiuosi, kad šis straipsnis privers susimąstyti ir pakeisti savo nuostatas.

  • Natūralus riebalų degintojas svorio metimui
  • Mitybos specialistė: lieknėti nuo pirmadienio – klaidinga nuostata - DELFI Gyvenimas

Ypač kviečiu tai padaryti tuo atveju, jei jau kuris laikas vis nesiseka siekti savo lieknėjimo tikslų. Tai jums pats geriausiais įrodymas, kad kažką darote ne taip.

Merfio dėsniai

Tai tiek šiam kartui. Sėkmės ir iki kitos savaitės!

lieknėjantys posakiai liepiau žmonai numesti svorio

Būtinai taip ir padaryk! Registruotis gali čia Patiko straipsnis ar video? Registruokis ir būk pirma sužinojusi apie naujus įrašus.