Kūnas lieknas


kūnas lieknas geriausi lieknėjimo komplektai

Pacientui Lieknas kūnas? Įvairūs mitai apie lieknėjimą ir dietas buvo gajūs visais amžiais — XIX a. Kas tai lemia? Kaip teigia psichologai, kartu su gyvenimo būdu nuolat kinta ir grožio samprata — ypač kalbant apie moteris.

kūnas lieknas zigzago svorio metimas

Pastarajame amžiuje, palaipsniui blėstant namų židinio puoselėtojos ar vaikų globėjos įvaizdžiui, moterys vertinamos kaip nepriklausomos asmenybės, gebančios savarankiškai veikti visuomenėje, o šį virsmą lydi nuomonė, jog naujas statusas reikalauja ir naujos išvaizdos. Mados industrija, žiniasklaida, reklama ir pan. Visa tai baigiasi tuo, jog noras pasiekti savo idealų svorį skatina imtis radikalių — dažnai ne tik neefektyvių, bet ir sveikatą žalojančių lieknėjimo būdų.

kūnas lieknas praranda 15 kūno riebalų per 12 savaičių

Biotechnologijų projektai atstovauja požiūriui, jog sveikata pirmiau — ir kūnas lieknas — kalbant apie svorį ar bet ką kitą. Pabrėžiame, kad noras tobulinti savo išvaizdą sveikintinas tol, kol tai nekelia grėsmės ir nėra žalinga bendrai organizmo būklei, bei skatiname: nusprendę sulieknėti — nepulkite į kraštutinumus, konsultuokitės su specialistais ir rinkitės tik laiko patikrintus, patikimus, sveikatą tausojančius  metodus.

kūnas lieknas ar boldenonas degina riebalus

Kur kreiptis?