Ikepod lieknas


Taschen bandė sutelkti savo produktyvią karjerą į puslapių naujame kavos stalo dydžio lange.

Įvadas į marc newson, Australijos dizaino superžvaigždė - 🏕 Ramiojo vandenyno regionas - 2020

Mes sužinome daugiau apie ikepod lieknas kilimą į šlovę ir unikalią dizaino akį. Pirmoji problema, su kuria susiduria "Newson" kaip jaunas žmogus, buvo išspręsti, kaip jis, kaip ir Australijos studentas, imsis pavyzdžių tokiems įtakingiems modernistams, kaip Ettore Sottsass. Kaip berniukas, "Newson" pasisekė, kad keliaudavo po Europą su savo motina, vėliau jie abu persikėlė į Pietų Korėją su savo palikuoniu.

Tuo metu, kai jis paliko mokyklą, "Newson" patyrė gyvenimą už Antipodų ribų ir susidūrė su istorija ir kitų žemynų estetika. Tuo metu pasirinkimas buvo plonas, kai jis pradėjo svorio metimo įvertinimas kursus savo gimtosiose šalyse, todėl "Newson" turėjo mažai pasirinkimo, išskyrus vieną iš lieknų pasiūlymų, kuriuos pateikė Sidnėjaus menų kolegija.

Jis įsitraukė į juvelyrikos departamentą, nes tai buvo viena iš nedaugelio vietų, kur studentai galėjo gaminti ir kurti daiktus.

Įvadas į marc newson, Australijos dizaino superžvaigždė - 🏕 Ramiojo vandenyno regionas -

Ši praktika gali būti komerciškai paveikta, tačiau pirmiausia tai buvo ilgas popietes, kurias "priglaudė" savo motinos senelio garaže.

Nors jis tuo metu galėjo išmokti neįkainojamą pamokas metalo gaminiuose ir medžiagose, ambicingoji "Newson" norėjo pereiti prie baldų projektavimo ir pastatymo. Tuo tikslu "Newson" sugebėjo įtikinti savo dėstytojus, kad kėdės gali būti laikomos nešiojamuoju kūno meno rūšiu. Per šį ankstyvą įkvėpimą į baldus Marcas Newsonas pradėjo kurti išskirtinį stilių - organinių, biomorfinių figūrų derinį su futuristiniu, jetsono panašiu jausmu.

Šie kūriniai buvo saviraiškos ir idealizmo galimybė. Nors komisijos buvo gautos iš globėjų, norinčių atrodyti elegantiškomis, viliojančiomis kreivėmis, jis turėjo sukurti profesionalų reputaciją kaip pramoninis dizaineris, apsėstas įvairiais gaminiais ir meistriškumu.

Jo pirmoji paroda "Seating for Six" parodė šio stiliaus pradžią, tačiau vienintelis parduodamas daiktas buvo "Le Corbusier" įkvėptas "LC1", metalinis poilsio kambarys su trimis prototipinėmis kojomis, atsiradusiomis iš pagrindo. Parduodant, "Newson" pertvarkė kėdę, suapvalindamas galvą, ikepod lieknas susidarytų daugiau skysčio išlydyto metalo lašelio įspūdis.

Įvadas į marc newson, Australijos dizaino superžvaigždė - 🏕 Ramiojo vandenyno regionas - 2020

Su dygsniuotu kniediu odoje, primenančiu jį "Lockheed" lėktuvo fiuzeliažą, jis pakeitė savo užbaigtą darbą "Lockheed Lounge". Iš "Marc Newson" platų portfelių Lockheed Lounge, ko gero, yra jo labiausiai atpažįstamas kūrinys ir elementas, kuris paskatino jo karjerą. Tokiu būdu buvo žinoma, kad m. Tačiau tai nereiškia, kad visas "Newson" darbas yra nepasiekiamas vidutiniam vartotojui.

Priešingai, jis yra tvirtai pasiryžęs įtakoti dizaino lygį ir kokybę aplink mus. Markas van Itersonas - "Heineken" pasaulinis dizaino vadovas - pastebėjo, kad ieškodamos tinkamo asmens, kuris padėtų sukurti alaus siurblio projektą, kuris galėtų būti naudojamas nuolatinių vartotojų namuose, jų priežastis pasirenkant "Newson" buvo daugiau nei estetika. Jis pasakė, kad tai būtų paprastas darbas, kai kainų taškas būtų tūkstantis, tačiau didesnio masto rinkos mašinoms reikėjo ką nors išradingumo, kurio dizainas galėtų pasiekti plačią auditoriją, nekeliant kokybiško kompromiso.

Interviu su "Wall Street Journal" interviu su "Wall Street Ikepod lieknas jis paaiškino savo egalitarinius interesus paaiškindamas savo vaidmenį kaip kūrybinį direktorių "Qantas": "Tam tikru momentu aš minėjau:" Gerai, Dievas, ar tikrai pasauliui tikrai reikia daug brangesnių baldų, kai Šiuose kėdėse žmonės šiuose lėktuvuose daug valandų sėdėjo, ypač iš kažkur panašaus į Australiją, kur daug skrydžių yra tolimojo susisiekimo maršrutai?

Ši sėkmė buvo Steve'o Jobso ir Jono Ive patvarumo ir vizijos, pastarosios - ilgametės "Newson" draugės, rezultatas. Ši pora neseniai bendradarbiavo jau pirmą kartą, sukurdama 40 unikalių, įvertintų "Project" raudonos objektų, "Bono" ir "Bobby Shriver" sukurtų ŽIV labdaros aukcioną.

Parduodamų daiktų buvo eklektiškas mišinys, įskaitant dešimtojo dešimtmečio Rusijos kostiumo kostiumą, Georg Jenseno ąsotis, baltą ir raudoną Steinway fortepijoną ir du elementus, specialiai suprojektuotus Ive ir Newson - gana minimalistinio "Leica" ir ekologiško metalo stalo.

Be to, išskirtinė kolekcija buvo reta, raudona Valentino mašinėlė, kurią niekas kitas nei anksčiau žinomas "Newson" herojus Ettore Sottsass.

"А теперь Геркулеса нет, - подумала. - Он не справился с работой.

Atsižvelgiant į tai, kad "Newson" sukūrė prabangos prekės "Ikepod" laikrodžius, dizaino pasaulis yra alkanas sužinoti, kiek "Newson" estetikos bus ateityje "Apple" laikrodžiai. Iki šiol akivaizdu, kad jo lojalumas kompanijai eina kur kas giliau ikepod lieknas jo draugystė su Ive.

Kai praeityje buvo paprašyta, kad "Google" įsivelia į "Google Glass" nešiojamas technologijas, jis neigė: ikepod lieknas iki šiol padarė" Google ", man nebūtų buvę negyvas. Manau, tai atrodo gana kvaila.

Apibūdino sąrašą " labiausiai įtakingiausių žmonių pasaulyje", jie teigė, kad jo produktyvumas buvo pradėtas Australijoje, kur "dizaineriai neturi pakankamai darbo laikytis vienoje srityje ".

Po dešimties ikepod lieknas "Newson" dabar turi daug produkcijos dėl priežasčių, viršijančių poreikį išlaikyti aktualumą. Vietoj to jis tapo visame pasaulyje žinomu dizaineriu, su kuriuo kiekviena kompanija - nuo baldų kūrėjų iki kosminio skrydžio pionierių - nori bendradarbiauti.